Dzięki Bejcy Woskowej meble drewniane stają się prawdziwą atrakcją

kolorowe mebelki

Istnieje wiele czynników, które nieustannie wpływają na nasze samopoczucie we własnym domu. Drewno na przykład stwarza naturalną atmosferę zapewniając mieszkańcom dobre samopoczucie. Równie silny wpływ na nasz nastrój mają jak powszechnie wiadomo- kolory. Żywy, przytulny czy szlachetny, zawsze się znajdzie odpowiedni kolor na każdą okazję.
Sztuka polega na tym, aby tę naturalność drewna podkreślić kolorem…

Jeśli w swoich czterech ścianach  połączymy naturalność drewna z siłą koloru, stworzymy w mieszkaniu zupełnie wyjątkową atmosferę. Bejca Woskowa LEINOS daje nam nieograniczone możliwości. Początkowo bezbarwna czy nieco mleczna bejca otrzymuje swój kolor po dodaniu jednego lub kilku z ponad 20 pigmentów w koncentracie. Minęły już czasy gdzie meble drewniane prezentowały się wyłącznie w typowych odcieniach brązu. Sama procedura jest bardzo prosta i nie wymaga szczególnych kwalifikacji: sporządzenie kolorowej bejcy wymaga jedynie zmieszania  pigmentu z produktem bazowym. Dzięki konsystencji kremu daje się potem wygodnie nanosić szmatką lub pędzlem.

Farbmuster

Intensywność koloru zależy od stężenia pigmentu lub ilości nałożonych warstw bejcy. Jeśli ktoś chce nadać swoim meblom więcej blasku to może dodać do bejcy pigmentów perłowych. W krótkim czasie w naszym domu objawi się prawdziwa feeria barw, która przyciąga uwagę. Na uwagę zasługuje również wytrzymałość tak pomalowanych powierzchni na ścieranie, gdyż w kombinacji z olejami LEINOS powstają nie tylko piękne powierzchnie, ale i wytrzymałe na użytkowanie oraz łatwe w pielęgnacji naturalnymi środkami. Tak przy okazji: Bejca Woskowa i Pigmenty w Koncentracie podobnie jak ochronne oleje i woski bazują na surowcach naturalnych, właściwych dla alergików.